Proszę wybrać cel podróży!

  Dowolny

Data ur. 1. dziecko lat/lata/rok
Data ur. 2. dziecko lat/lata/rok
Data ur. 3. dziecko lat/lata/rok
 

Wybierz udogodnienia które cie interesują:

Zakwaterowanie:Czeskie zamki i pałace

KOD: CET_5                              PROGRAM WYCIECZKI

1 dzień Wyjazd z Katowic g.7.00  Przejazd do miejscowości TELCZ zaliczanej do najpiękniejszych miast renesansowych Europy, zwiedzanie wnętrz renesansowego zamku (120 CZK), spacer po starym mieście, czas wolny. Przejazd do hotelu w okolicy Taboru, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień Śniadanie, wyjazd do miasteczka HLUBOKA nad Wełtawą - zwiedzanie Zamku Schwarzenbergów (190 CZK) zwanego czeskim Windsorem. Przejazd do CZESKIEGO KRUMLOVA - miasteczka wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie Starego Miasta, m.in.: Ratusz, Kościół Św.Wita oraz renesansowy zamek (160 CZK), spacer po ogrodach, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

3 dzień Śniadanie, wyjazd do miejscowości JINDRICHUV HRADEC, zwiedzanie pawilonu muzycznego i czarnej kuchni (60 CZK). Następnie spacer po mieście, zwiedzanie m.in. muzeum, w którym znajduje się największa na świecie RUCHOMA SZOPKA (60 CZK), czas wolny. Przejazd do miejscowości TREBON, zwiedzanie Zamku (110 CZK), spacer po starym mieście, czas wolny. Przejazd do TABORU - krótki spacer po centrum miasteczka. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

4 dzień Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do renesansowego Zamku Orlik nad Wełtawą - zwiedzanie barokowych i rokokowych wnętrz (130 CZK) oraz rejs po Zalewie Orlickim (210 CZK). Wyjazd do Polski około południa. Powrót na miejsca wyjazdów w godzinach wieczornych.

Cena : 649,00

W cenie: - przejazd autokarem, 3 noclegi ze śniadaniami w hotelu **/*** (pok. 2, 3 os. z łazienkami) - 3 obiadokolacje w hotelu, restauracji i na statku, napoje do obiadokolacji płatne we własnym zakresie. - opieka pilota, zwiedzanie miast z pilotem, ubezpieczenie KL, NNW, bagaż. Koszty wstępów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Podane w programie ceny są orientacyjne. Na wstępy należy przeznaczyć ok. 1130 CZK.

Termin:          22.08 - 25.08.2013

Rezerwuj on-line          Rezerwuj tel. 32 209 50 53